Hakkımızda PDF Yazdır e-Posta
Çevre Arıtım Arıtma Sistemleri San ve Tic.Ltd. Şti. ; 1995 yılında çevre teknolojileri konusunda proje ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Kurulduğumuz günden  bugüne kadar, Trakya bölgesinde 100'den fazla firmaya verdiğimiz proje ve danışmanlık hizmetinden edindiğimiz birikimle, zaman içinde arıtma tesisi, taahhüt-revizyon işi ile her türlü arıtma ekipmanları imal - satış, montaj ve satış sonrası servis hizmetini de eklemiş olup Çevre Mevzuatları ve buna istinaden yayımlanan Yönetmelikler kapsamında misyonu güçlü alanında lider konumuyla firmaların yönlendirilmesini sağlamaktadır.

Gelinen noktada, çevre teknolojileri konusunda ihtiyaç duyulan ; proje, danışmanlık, ekipman imalat ve/veya satış, montaj, bakım-onarım vb her türlü hizmet, müşteri ihtiyacına uygun olarak hızlı ve ekonomik koşullarda verilmektedir.

Çevre Arıtım Arıtma Sistemleri San ve Tic.Ltd. Şti; 12 Kasım 2010 tarih  27757 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Yönetmelik’ne göre; Çevre Denetimi Yönetmeliği kapsamına giren faaliyet ve tesislere çevre mevzuatı kapsamında çevre yönetimi, Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik Gereğince çevre izin ve lisans başvuru hizmetlerini yerine getirmeye ve bu çerçevede rapor hazırlamaya yetkili olmak üzere, Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından verilen  "ÇEVRE DANIŞMANLIK YETERLİK BELGESİ" almış bulunmaktadır.
Amacımız; gerçekleştirdiğimiz her hizmette kalite ve çevreye duyarlılık ilkesiyle; müşterilerimize güvenilir, dinamik, yenilikçi ve verimli hizmet vererek ihtiyaçlarına özel; ekonomik, rasyonel, pratik ve doğru çözümler bulmak ve sürekli memnuniyet koşullarını oluşturmaktır.
MİSYONUMUZ;
Profesyonel çalışma kadrosuyla, hizmet verdiği ve hizmet aldığı firmalarıyla bir bütün olan “Çevre Arıtım Ailesi” sunmuş olduğu ve sunacağı kaliteli çözümler ve hizmetlerle  topyekün ve kararlı bir büyüme vizyonuyla , bireylere ,doğaya dost oldukları bilincini aşılamaktadır. Çevre Arıtım Ailesi 1995 yılından bu yana bölgemizde vermiş olduğu hizmetler karşılığında kazandığı güvenle; kaynaklarını etkin kullanan, çevreye duyarlı, yeniliklere ve gelişmelere açık, kaliteli hizmet anlayışıyla ülke  sektöründe öncü bir şirket olma misyonuyla  emin adımlarla , gelenekçi değil değişimci bir vizyonla  ilerlemektedir.

Kazanmış olduğu güvene layık olabilmek için sahip olduğu değişmeyen değer kriterleri;

• Verilen hizmette en yeni ve modern tekniği kullanma,
• Özenli üretim ve hassas ölçüler,
• Nesilden nesile aktarılan başarı,
• Değişmeyen kalite standardı,
• Uzun vadeli işbirliği için doğruluk ve şeffaflık,

VİZYONUMUZ;
Çevreyi koruyarak; arttırılacak nicelikle birlikte niteliğide artırarak faydalanma ilkesi ışığında; gelişmiş çağdaş ülkeler düzeyine ulaşabilmesi, çevreyi koruma bilincinin ve ahlakının gelişmesine katkı sağlanılması, üretiminde ve hizmetlerinde sağladığı kalite ve güvenebilirlik ile sektöründe bütün paydaşların beklentilerini üst düzeyde karşılamayı ve öncülünü daima koruyarak örnek firma olmanın sürdürülmesini hedeflemektir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ;
Çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olan bir kuruluş olarak gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmayı amaçlıyor ve biliyoruz ki bilinçsiz insan bencilliğinin arkasına sığınıp bu dünyanın sadece bize ait olduğu karmaşasından uzak bizim dışımızda yaşayan tüm canlıların ve gelecekteki nesillerin olduğu bilinciyle ileriye doğru ilerliyoruz.
Kaynak kullanımını fayda sağlayacak düzeyde tutup, tüketim metodlarındaki değişiklikler ile atıklarımızın çevreye verdiği zararı mümkün olduğunca azaltmak, ürünlerin üretim ve kullanım sürecinde daha az olumsuz etkiye sahip, daha fazla geri dönüşümlü hammadde kullanılarak geri dönüşümü olan ürünleri öncelikli olarak tercih etmektir.